Wader Zednická sada 22cm
Výrobce: WADER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 99 Kč
Wader Zednická sada. Velikost 22cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Wader Zednická sada. Velikost 22cm.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Délka výrobku | 27.3 cm |
| Doporučený věk | 1+ |
| Šířka výrobku | 13.8 cm |
| Výška výrobku | 15.3 cm |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Vhodné pro | Batole |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky |
| Sortiment | 1 |
| Objem kartonu | 0.06885 m³ |
| Je na baterie | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 27.3 cm | 27.3 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: NE | NE — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.06885 m³ | 0.06885 m³ — Profese pro kluky |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 13.8 cm | 13.8 cm — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Profese pro kluky |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 15.3 cm | 15.3 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |