Hasičská přilba s efekty
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 249 Kč
Hasičská přilba s efekty. Světelné efekty a zvuk sirény. 3xAG13 baterie součástí. Obvod hlavy 48 - 53 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 249 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hasičská přilba s efekty. Světelné efekty a zvuk sirény. 3xAG13 baterie součástí. Obvod hlavy 48 - 53 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 23.5 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 31.0 cm |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Baterie v balení | ANO |
| Typ a počet baterií | 3xAG13 |
| Výška výrobku | 16.0 cm |
| Určeno pro | Kluky |
| Sezóna | Celorok |
| Objem kartonu | 0.10231 m³ |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 31.0 cm | 31.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.10231 m³ | 0.10231 m³ — Profese pro kluky |
| Recyklační poplatek: 0.84 kč | 0.84 kč — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 23.5 cm | 23.5 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: 3xAG13 | 3xAG13 — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Profese pro kluky |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |