Policejní sada s přilbou 26 x 22 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
Policejní sada s přilbou 26 x 22 cm. Obsah balení - pistole 20 cm (akustické zvukové efekty), policejní odznak, vysílačka, pouta s klíčem, přilba 26x22 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Policejní sada s přilbou 26 x 22 cm. Obsah balení - pistole 20 cm (akustické zvukové efekty), policejní odznak, vysílačka, pouta s klíčem, přilba 26x22 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.27326 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 46.0 cm |
| Šířka výrobku | 32.0 cm |
| Výška výrobku | 12.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: NE | NE — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 46.0 cm | 46.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: NE | NE — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.27326 m³ | 0.27326 m³ — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 32.0 cm | 32.0 cm — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 12.5 cm | 12.5 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |