Mikrofon se světelnými efekty 20 cm
Výrobce: Infunbebe
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 349 Kč
Mikrofon s efekty. Hudba, zvukové efekty, světelné efekty, svítilna. Velikost 20 cm. Nahrávání a playback. Ovládání hlasitosti. 2xAA, součástí.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mikrofon s efekty. Hudba, zvukové efekty, světelné efekty, svítilna. Velikost 20 cm. Nahrávání a playback. Ovládání hlasitosti. 2xAA, součástí.
Parametry
| Typ a počet baterií | 2xAA součástí |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Doporučený věk | 18m+ |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Objem kartonu | 0.03800 m³ |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 7.5 cm |
| Je na baterie | ANO |
| Délka výrobku | 26.0 cm |
| Šířka výrobku | 14.0 cm |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Baterie v balení | ANO |
| Vhodné pro | Školáka |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Určeno pro | Kluky |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Infunbebe | Infunbebe — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 26.0 cm | 26.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 18m+ | 18m+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.03800 m³ | 0.03800 m³ — Profese pro kluky |
| Recyklační poplatek: 0.84 kč | 0.84 kč — Profese pro kluky |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: 2xAA součástí | 2xAA součástí — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Profese pro kluky |
| Vhodné pro: Školáka | Školáka — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 7.5 cm | 7.5 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |