Plácačka policejní s efekty 24 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 169 Kč
Plácačka policejní. Rozměry 24x11x3,5 cm. Jedna strana červené světlo, druhá strana zelené světlo. Světelné efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 169 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Plácačka policejní. Rozměry 24x11x3,5 cm. Jedna strana červené světlo, druhá strana zelené světlo. Světelné efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Parametry
| Sortiment | 1 |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 22.5 cm |
| Šířka výrobku | 22.0 cm |
| Výška výrobku | 24.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | ANO |
| Je na baterie | ANO |
| Typ a počet baterií | 3xAG13 |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.07727 m³ |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030095 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 22.5 cm | 22.5 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.07727 m³ | 0.07727 m³ — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 22.0 cm | 22.0 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: 3xAG13 | 3xAG13 — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 24.0 cm | 24.0 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |