Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 159 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Potřeby malého pošťáka.
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Délka výrobku | 2.0 cm |
| Země původu | CZ |
| Šířka výrobku | 21.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška výrobku | 30.0 cm |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Název hlavní skupiny zboží | Efko |
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | profese |
| Celní číslo | 95030070 |
| Balení | 24 |
| Typ balení | Blistr |
| Věk od | 5 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | EFKO-karton s.r.o. |
| Status typ | 1006 |
| Materiál | Papír |
| Barva | Vícebarevné |
| Rozměry produktu | 3 x 31.5 x 22.5 |
| EANs | 8595028592429 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |
| Dodavatelské číslo | 59242 |