Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pouta kovová.
Parametry
| Nomenklatura | 95030099 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 1.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 8+ |
| Šířka výrobku | 18.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 21.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Objem kartonu | 0.16088 m³ |
| Určeno pro | Kluky |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Školáka |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: NE | NE — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 21.0 cm | 21.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: NE | NE — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.16088 m³ | 0.16088 m³ — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 18.0 cm | 18.0 cm — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Profese pro kluky |
| Vhodné pro: Školáka | Školáka — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 1.0 cm | 1.0 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |