Stemnex Detektor kovu vědecký set
Výrobce: Wiky kreativita
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 499 Kč
Detektor kovu vědecký set. Více než 35 dílů. Návod v balení. Sbírka experimentů. Světelné zvukové efekty. Názorné ukázky funkčnosti bezpečnostních kontrol, např. na letištích.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Detektor kovu vědecký set. Více než 35 dílů. Návod v balení. Sbírka experimentů. Světelné zvukové efekty. Názorné ukázky funkčnosti bezpečnostních kontrol, např. na letištích.
Parametry
| Typ a počet baterií | detektor - 2xAA, napájení - 2xAA |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.07000 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 42.0 cm |
| Šířka výrobku | 33.0 cm |
| Výška výrobku | 7.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 8+ |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Nomenklatura | 95030070 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky kreativita | Wiky kreativita — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: NE | NE — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 42.0 cm | 42.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.07000 m³ | 0.07000 m³ — Profese pro kluky |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 33.0 cm | 33.0 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: detektor - 2xAA, napájení - 2xAA | detektor - 2xAA, napájení - 2xAA — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 7.5 cm | 7.5 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |