Pokladna pro děti s doplňky - český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 399 Kč
Pokladna set. Balení obsahuje pokladnu, košík s potravinami, kreditku, bankovky, mince. Velikost pokladny 25 cm. Vytváří světelné a zvukové efekty. 2xAA nejsou součástí, krytka zespodu pokladny. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pokladna set. Balení obsahuje pokladnu, košík s potravinami, kreditku, bankovky, mince. Velikost pokladny 25 cm. Vytváří světelné a zvukové efekty. 2xAA nejsou součástí, krytka zespodu pokladny.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.20468 m³ |
| Výška kartonu | 14.0 cm |
| Délka výrobku | 16.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Typ a počet baterií | 2xAA zespodu pokladny |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Délka kartonu | 16.0 cm |
| Šířka kartonu | 32.0 cm |
| Výška výrobku | 13.5 cm |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Šířka výrobku | 31.0 cm |
| Je na baterie | ANO |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: NE | NE — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 16.0 cm | 16.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.20468 m³ | 0.20468 m³ — Profese pro kluky |
| Recyklační poplatek: 0.84 kč | 0.84 kč — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 32.0 cm | 32.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 31.0 cm | 31.0 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: 2xAA zespodu pokladny | 2xAA zespodu pokladny — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Profese pro kluky |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 14.0 cm | 14.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 13.5 cm | 13.5 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |