Plácačka policie 23 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 149 Kč
Policejní plácačka. Velikost 23 cm. Jedna strana červené světlo, druhá strana zelené světlo. Světelné efekty. 2xAA baterie součástí. 12 ks display box.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Policejní plácačka. Velikost 23 cm. Jedna strana červené světlo, druhá strana zelené světlo. Světelné efekty. 2xAA baterie součástí. 12 ks display box.
Parametry
| Typ a počet baterií | 2xAA součástí |
|---|---|
| Nomenklatura | 95030095 |
| Kusů v displayi | 12 ks |
| Délka kartonu | 28.0 cm |
| Délka výrobku | 23.5 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
| Šířka kartonu | 41.0 cm |
| Baterie v balení | ANO |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.08525 m³ |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Výška kartonu | 9.0 cm |
| Šířka výrobku | 11.0 cm |
| Je na baterie | ANO |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 28.0 cm | 28.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 23.5 cm | 23.5 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v displayi: 12 ks | 12 ks — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 12 ks | 12 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.08525 m³ | 0.08525 m³ — Profese pro kluky |
| Recyklační poplatek: 0.84 kč | 0.84 kč — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 41.0 cm | 41.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: 2xAA součástí | 2xAA součástí — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Profese pro kluky |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 9.0 cm | 9.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |