Hodinky a vysílačka walkie-talkie set 9x6 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 549 Kč
Hodinky a vysílačka walkie-talkie set. Rozměr hodinek, včetně antény, 9x6 cm. Obsahuje 2 hodinky, USB nabíjecí kabel a návod. Dosah až 200 m. Nabíjecí, vestavěná baterie. USB nabíjecí kabel je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 549 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hodinky a vysílačka walkie-talkie set. Rozměr hodinek, včetně antény, 9x6 cm. Obsahuje 2 hodinky, USB nabíjecí kabel a návod. Dosah až 200 m. Nabíjecí, vestavěná baterie. USB nabíjecí kabel je součástí balení. LED baterka (spínač na pravém boku dole). ON/FF přepínač na pravém boku nahoře. 2 tlačítka na přední straně slouží k nastavení hodin. Tlačítko na levém boku aktivuje vysílačku.
Parametry
| Typ a počet baterií | Nabíjecí, vestavěná baterie |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.18150 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 24.0 cm |
| Šířka výrobku | 15.5 cm |
| Výška výrobku | 4.4 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | ANO |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030070 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Profese pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Profese pro kluky |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Délka výrobku: 24.0 cm | 24.0 cm — Profese pro kluky |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Profese pro kluky |
| Je na baterie: ANO | ANO — Profese pro kluky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Profese pro kluky |
| Objem kartonu: 0.18150 m³ | 0.18150 m³ — Profese pro kluky |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Profese pro kluky |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Šířka výrobku: 15.5 cm | 15.5 cm — Profese pro kluky |
| Typ a počet baterií: Nabíjecí, vestavěná baterie | Nabíjecí, vestavěná baterie — Profese pro kluky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Profese pro kluky |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Profese pro kluky |
| Výška výrobku: 4.4 cm | 4.4 cm — Profese pro kluky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Profese pro kluky |