Úklidový set se smetákem 51 cm - Český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 149 Kč
Úklidový set. 4 ks - lopatka 22 cm, smeták 51 cm, smetáček 16,5 cm, čistící prostředek 10 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Úklidový set. 4 ks - lopatka 22 cm, smeták 51 cm, smetáček 16,5 cm, čistící prostředek 10 cm.
Parametry
| Objem kartonu | 0.17802 m³ |
|---|---|
| Výška kartonu | 58.0 cm |
| Délka výrobku | 57.5 cm |
| Šířka výrobku | 21.5 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 4.0 cm |
| Šířka kartonu | 22.0 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Je na baterie | NE |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Domácnost |
| Baterie v balení: NE | NE — Domácnost |
| Délka kartonu: 4.0 cm | 4.0 cm — Domácnost |
| Délka výrobku: 57.5 cm | 57.5 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Domácnost |
| Je na baterie: NE | NE — Domácnost |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Domácnost |
| Objem kartonu: 0.17802 m³ | 0.17802 m³ — Domácnost |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Domácnost |
| Šířka kartonu: 22.0 cm | 22.0 cm — Domácnost |
| Šířka výrobku: 21.5 cm | 21.5 cm — Domácnost |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Domácnost |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Domácnost |
| Výška kartonu: 58.0 cm | 58.0 cm — Domácnost |
| Výška výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |