Úklidový set 8 ks
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 199 Kč
Úklidový set 8 ks. Obsah balení - kyblík, lopatka, stěrka, čisticí prostředky, smetáček.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Úklidový set 8 ks. Obsah balení - kyblík, lopatka, stěrka, čisticí prostředky, smetáček.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.26784 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 26.0 cm |
| Šířka výrobku | 11.0 cm |
| Výška výrobku | 44.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sezóna | Celorok |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030070 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Domácnost |
| Baterie v balení: NE | NE — Domácnost |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Délka výrobku: 26.0 cm | 26.0 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Domácnost |
| Je na baterie: NE | NE — Domácnost |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Domácnost |
| Objem kartonu: 0.26784 m³ | 0.26784 m³ — Domácnost |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Domácnost |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Šířka výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Domácnost |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Domácnost |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Výška výrobku: 44.0 cm | 44.0 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |