Chladnička 14x8x32 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
Chladnička. Rozměry 14x8x32cm. Bez efektů.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Chladnička. Rozměry 14x8x32cm. Bez efektů.
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Objem kartonu | 0.07866 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 35.8 cm |
| Šířka výrobku | 9.8 cm |
| Výška výrobku | 17.2 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Domácnost |
| Baterie v balení: NE | NE — Domácnost |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Délka výrobku: 35.8 cm | 35.8 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Domácnost |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Domácnost |
| Je na baterie: NE | NE — Domácnost |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Domácnost |
| Objem kartonu: 0.07866 m³ | 0.07866 m³ — Domácnost |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Domácnost |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Šířka výrobku: 9.8 cm | 9.8 cm — Domácnost |
| Určeno pro: Holky | Holky — Domácnost |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Výška výrobku: 17.2 cm | 17.2 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |