Playgo Nákupní vozík s potravinami
Výrobce: PLAYGO
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 349 Kč
Nákupní vozík s potravinami. Obsahuje 8ks potravin. Velikost vozíku 37cm. Madlo vozíku jde sklopit dolů.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 419 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nákupní vozík s potravinami. Obsahuje 8ks potravin. Velikost vozíku 37cm. Madlo vozíku jde sklopit dolů.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.6 kg |
| Objem kartonu | 0.05199 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 28.5 cm |
| Šířka výrobku | 21.5 cm |
| Výška výrobku | 37.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 2+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Věk od | 2 |
| Pohlaví | HOLKA, KLUK |
| Hmotnost v gramech | 600 |
| Materiál | PLAST |
| Hloubka | 48 |
| Šířka | 39.5 |
| Výška | 21.5 |
| Brand | PlayGo |