Mixér s efekty 16 cm - český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 229 Kč
Mixér s efekty. Velikost 16x6x12 cm. Baterie 2xAA, nejsou součástí. Vydává světelné a zvukové efekty. Baterie jsou umístěny zespod mixéru, který je nejdříve potřeba odcvaknout od podstavce. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 229 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mixér s efekty. Velikost 16x6x12 cm. Baterie 2xAA, nejsou součástí. Vydává světelné a zvukové efekty. Baterie jsou umístěny zespod mixéru, který je nejdříve potřeba odcvaknout od podstavce.
Parametry
| Typ a počet baterií | 2xAA 1.5V |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.10668 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 17.0 cm |
| Šířka výrobku | 9.5 cm |
| Výška výrobku | 20.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030095 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Domácnost |
| Baterie v balení: NE | NE — Domácnost |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Délka výrobku: 17.0 cm | 17.0 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Domácnost |
| Je na baterie: ANO | ANO — Domácnost |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Domácnost |
| Objem kartonu: 0.10668 m³ | 0.10668 m³ — Domácnost |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Domácnost |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Šířka výrobku: 9.5 cm | 9.5 cm — Domácnost |
| Typ a počet baterií: 2xAA 1.5V | 2xAA 1.5V — Domácnost |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Domácnost |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Výška výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |