Pračka s efekty pro děti - Český obal
Výrobce: Infunbebe
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 499 Kč
Pračka s efekty pro děti. Světelné a zvukové efekty. Velikost: 18 x 12,5 x 24,5 cm. Několik režimů praní. Automatické vypnutí. 3xAA baterie součástí balení.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pračka s efekty pro děti. Světelné a zvukové efekty. Velikost: 18 x 12,5 x 24,5 cm. Několik režimů praní. Automatické vypnutí. 3xAA baterie součástí balení.
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Baterie v balení | ANO |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Objem kartonu | 0.07387 m³ |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 19.5 cm |
| Šířka výrobku | 15.3 cm |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Výška výrobku | 27.5 cm |
| Typ a počet baterií | 3xAA |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Určeno pro | Holky |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: Infunbebe | Infunbebe — Domácnost |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Domácnost |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Délka výrobku: 19.5 cm | 19.5 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Domácnost |
| Je na baterie: ANO | ANO — Domácnost |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Domácnost |
| Objem kartonu: 0.07387 m³ | 0.07387 m³ — Domácnost |
| Recyklační poplatek: 0.84 kč | 0.84 kč — Domácnost |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Domácnost |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Šířka výrobku: 15.3 cm | 15.3 cm — Domácnost |
| Typ a počet baterií: 3xAA | 3xAA — Domácnost |
| Určeno pro: Holky | Holky — Domácnost |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Domácnost |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Domácnost |
| Výška výrobku: 27.5 cm | 27.5 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |