Tahač s jeřábem kov/plast 27,5 cm
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 349 Kč
Tahač s jeřábem kov/plast. Velikost 27,5 cm. Na setrvačník.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tahač s jeřábem kov/plast. Velikost 27,5 cm. Na setrvačník.
Parametry
| Nomenklatura | 95030075 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.22673 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 30.0 cm |
| Šířka výrobku | 11.0 cm |
| Výška výrobku | 15.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: Wiky Vehicles | Wiky Vehicles — Stavební stroje a auta |
| Baterie v balení: NE | NE — Stavební stroje a auta |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 30.0 cm | 30.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Stavební stroje a auta |
| Je na baterie: NE | NE — Stavební stroje a auta |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Stavební stroje a auta |
| Objem kartonu: 0.22673 m³ | 0.22673 m³ — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Stavební stroje a auta |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Stavební stroje a auta |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Stavební stroje a auta |