Odrážedlo nakladač XL 68x33 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 429 Kč
Odrážedlo, nakladač s pohyblivým rypadlem. Velikost 68x33 cm. Max nosnost 20Kg.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 429 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odrážedlo, nakladač s pohyblivým rypadlem. Velikost 68x33 cm. Max nosnost 20Kg.
Parametry
| Země původu | EU |
|---|---|
| Délka výrobku | 68.0 cm |
| Šířka výrobku | 40.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 2+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 2.0 kg |
| Nomenklatura | 95030010 |
| Výška výrobku | 35.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Určeno pro | Kluky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 68.0 cm | 68.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 2+ | 2+ — Stavební stroje a auta |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 2.0 kg | 2.0 kg — Stavební stroje a auta |
| Je na baterie: NE | NE — Stavební stroje a auta |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 40.0 cm | 40.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Stavební stroje a auta |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 35.0 cm | 35.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: EU | EU — Stavební stroje a auta |