Auto stavební stroje na setrvačník 20 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 129 Kč
Auto stavební stroje na setrvačník. Velikost 20 cm. Přesné rozměry 20x7,2x12 cm. Display box 12 ks. 4 varianty.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Auto stavební stroje na setrvačník. Velikost 20 cm. Přesné rozměry 20x7,2x12 cm. Display box 12 ks. 4 varianty.
Parametry
| Nomenklatura | 95030075 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.13388 m³ |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
| Kusů v displayi | 12 ks |
| Sortiment | 1 |
| Výška kartonu | 10.0 cm |
| Délka výrobku | 20.0 cm |
| Šířka výrobku | 7.2 cm |
| Výška výrobku | 12.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka kartonu | 45.5 cm |
| Šířka kartonu | 33.8 cm |
| Sezóna | Celorok |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Stavební stroje a auta |
| Baterie v balení: NE | NE — Stavební stroje a auta |
| Délka kartonu: 45.5 cm | 45.5 cm — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Stavební stroje a auta |
| Je na baterie: NE | NE — Stavební stroje a auta |
| Kusů v displayi: 12 ks | 12 ks — Stavební stroje a auta |
| Kusů v kartonu: 12 ks | 12 ks — Stavební stroje a auta |
| Objem kartonu: 0.13388 m³ | 0.13388 m³ — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Stavební stroje a auta |
| Šířka kartonu: 33.8 cm | 33.8 cm — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 7.2 cm | 7.2 cm — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Stavební stroje a auta |
| Výška kartonu: 10.0 cm | 10.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 12.0 cm | 12.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Stavební stroje a auta |