Auto sklápěč šroubovací s elektrickým šroubovákem 28 cm
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 769 Kč
Auto sklápěč šroubovací s elektrickým šroubovákem. Obsah balení - auto s elektrickým pohonem (rozměry 28x14x17,5 cm), elektrický šroubovák, sada klíčů a šroubovák s násadami. Elektrickou jednotku... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 769 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Auto sklápěč šroubovací s elektrickým šroubovákem. Obsah balení - auto s elektrickým pohonem (rozměry 28x14x17,5 cm), elektrický šroubovák, sada klíčů a šroubovák s násadami. Elektrickou jednotku šroubováku je možné vyjmout a vložit do auta. 2xAA baterie do šroubováku, nejsou součástí.
Parametry
| Typ a počet baterií | 2xAA baterie, nejsou součástí |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.11525 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 47.0 cm |
| Šířka výrobku | 15.0 cm |
| Výška výrobku | 23.5 cm |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Je na baterie | ANO |
| Nomenklatura | 95030070 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: Wiky Vehicles | Wiky Vehicles — Stavební stroje a auta |
| Baterie v balení: NE | NE — Stavební stroje a auta |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 47.0 cm | 47.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Stavební stroje a auta |
| Je na baterie: ANO | ANO — Stavební stroje a auta |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Stavební stroje a auta |
| Objem kartonu: 0.11525 m³ | 0.11525 m³ — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Stavební stroje a auta |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Typ a počet baterií: 2xAA baterie, nejsou součástí | 2xAA baterie, nejsou součástí — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Stavební stroje a auta |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 23.5 cm | 23.5 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Stavební stroje a auta |