Auto stavební stroje kov 8 cm
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 59 Kč
Auto stavební stroje. Velikost 8 cm. Vyrobeno z kovu. Volná kola. Display box 36 ks. 6 variant - sklápěč, buldozer, bagr, domíchávač, válec, vozík.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 59 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Auto stavební stroje. Velikost 8 cm. Vyrobeno z kovu. Volná kola. Display box 36 ks. 6 variant - sklápěč, buldozer, bagr, domíchávač, válec, vozík.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 9.6 cm |
| Šířka výrobku | 3.6 cm |
| Výška výrobku | 4.3 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 3+ |
| Varianta: | bagr, buldozer, domíchávač, sklápěč, válec, vozík |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Objem kartonu | 0.14780 m³ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: Wiky Vehicles | Wiky Vehicles — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 9.6 cm | 9.6 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Stavební stroje a auta |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Stavební stroje a auta |
| Objem kartonu: 0.14780 m³ | 0.14780 m³ — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 3.6 cm | 3.6 cm — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 4.3 cm | 4.3 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Stavební stroje a auta |