Traktor a Bagr se setrvačníkem 16 cm
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 129 Kč
Dopravní prostředek na setrvačník . Velikost 16 cm. Display box - 6 ks. Pohyb na setrvačník. 2 varianty - traktor s vlekem, buldozer.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopravní prostředek na setrvačník . Velikost 16 cm. Display box - 6 ks. Pohyb na setrvačník. 2 varianty - traktor s vlekem, buldozer.
Parametry
| Nomenklatura | 95030075 |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.13209 m³ |
| Kusů v displayi | 6 ks |
| Délka kartonu | 25.0 cm |
| Délka výrobku | 16.0 cm |
| Šířka výrobku | 7.0 cm |
| Doporučený věk | 18m+ |
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 6 ks |
| Šířka kartonu | 35.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Výška kartonu | 8.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Vhodné pro | Batole |
| Výška výrobku | 6.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Varianta: | traktor, buldozer |
| Sortiment | 1 |