Nákupní vozík a sada potravin 36cm
Výrobce: WADER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 399 Kč
Nákupní vozík Supermarket + sada potravin. Balení obsahuje vozík a sadu potravin.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nákupní vozík Supermarket + sada potravin. Balení obsahuje vozík a sadu potravin.
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.05124 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 36.5 cm |
| Šířka výrobku | 31.0 cm |
| Výška výrobku | 24.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Domácnost |
| Délka výrobku: 36.5 cm | 36.5 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Domácnost |
| Je na baterie: NE | NE — Domácnost |
| Objem kartonu: 0.05124 m³ | 0.05124 m³ — Domácnost |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Domácnost |
| Šířka výrobku: 31.0 cm | 31.0 cm — Domácnost |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Domácnost |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Domácnost |
| Výška výrobku: 24.0 cm | 24.0 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |