Nádobíčko, více druhů, 12 ks
Výrobce: WADER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 209 Kč
Nádobíčko, více druhů, 12 ks. assort - modro-růžová, bílo-fialová, žluto-zelená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 209 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nádobíčko, více druhů, 12 ks. assort - modro-růžová, bílo-fialová, žluto-zelená
Parametry
| Vhodné pro | Batole |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 44.5 cm |
| Šířka výrobku | 33.0 cm |
| Výška výrobku | 26.3 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 1+ |
| Sezóna | Celorok |
| Varianta: | růžovo-bílý set s fialovou konvičkou, barevný set s konvičkou, barevný set bez konvičky |
Doplňkové informace
| Kategorie | Domácnost |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Domácnost |
| Délka výrobku: 44.5 cm | 44.5 cm — Domácnost |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Domácnost |
| Je na baterie: NE | NE — Domácnost |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Domácnost |
| Šířka výrobku: 33.0 cm | 33.0 cm — Domácnost |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Domácnost |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Domácnost |
| Výška výrobku: 26.3 cm | 26.3 cm — Domácnost |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Domácnost |