Auto sklápěč s efekty 15,5 cm
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 279 Kč
Auto sklápěč s efekty. Rozměry 15,5x13,5x10,5 cm. Světelné, zvukové a pohybové efekty tlačítkem na nakládací ploše a postranními tlačítky (zvuk motoru, hudba, jízda dopředu, dozadu). 3xAAA baterie... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 279 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Auto sklápěč s efekty. Rozměry 15,5x13,5x10,5 cm. Světelné, zvukové a pohybové efekty tlačítkem na nakládací ploše a postranními tlačítky (zvuk motoru, hudba, jízda dopředu, dozadu). 3xAAA baterie součástí.
Parametry
| Typ a počet baterií | 3xAAA |
|---|---|
| Nomenklatura | 95030075 |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.13328 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 19.5 cm |
| Šířka výrobku | 14.5 cm |
| Výška výrobku | 15.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | ANO |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: Wiky Vehicles | Wiky Vehicles — Stavební stroje a auta |
| Baterie v balení: ANO | ANO — Stavební stroje a auta |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 19.5 cm | 19.5 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Stavební stroje a auta |
| Je na baterie: ANO | ANO — Stavební stroje a auta |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Stavební stroje a auta |
| Objem kartonu: 0.13328 m³ | 0.13328 m³ — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Stavební stroje a auta |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 14.5 cm | 14.5 cm — Stavební stroje a auta |
| Typ a počet baterií: 3xAAA | 3xAAA — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Stavební stroje a auta |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Stavební stroje a auta |