Auto bagr na setrvačník žluté
Výrobce: WADER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 559 Kč
světelné a zvukové efekty
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 559 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
světelné a zvukové efekty
Parametry
| Nomenklatura | 95030075 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 34.0 cm |
| Výška výrobku | 19.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Šířka výrobku | 12.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stavební stroje a auta |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Stavební stroje a auta |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Délka výrobku: 34.0 cm | 34.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Stavební stroje a auta |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Stavební stroje a auta |
| Je na baterie: ANO | ANO — Stavební stroje a auta |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Stavební stroje a auta |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Šířka výrobku: 12.0 cm | 12.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Stavební stroje a auta |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Výška výrobku: 19.0 cm | 19.0 cm — Stavební stroje a auta |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Stavební stroje a auta |