Wader Zednická sada ConsTruct
Výrobce: WADER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 449 Kč
Wader Zednická sada ConsTruct. Obsahuje kyblík, konvičku, zednickou lžíci, helmu, formu na cihly, hladítko
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Wader Zednická sada ConsTruct. Obsahuje kyblík, konvičku, zednickou lžíci, helmu, formu na cihly, hladítko
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 33.0 cm |
| Šířka výrobku | 31.0 cm |
| Výška výrobku | 26.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 1+ |
| Sezóna | Celorok |
| Objem kartonu | 0.07648 m³ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nářadí a dílna |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Nářadí a dílna |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Délka výrobku: 33.0 cm | 33.0 cm — Nářadí a dílna |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Nářadí a dílna |
| Je na baterie: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Objem kartonu: 0.07648 m³ | 0.07648 m³ — Nářadí a dílna |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Nářadí a dílna |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Šířka výrobku: 31.0 cm | 31.0 cm — Nářadí a dílna |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Nářadí a dílna |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Výška výrobku: 26.5 cm | 26.5 cm — Nářadí a dílna |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Nářadí a dílna |