Nářadí v kufříku set 26x9x25,5 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 499 Kč
Nářadí v kufříku. Rozměry kufříku 26x9x25,5 cm. Světelné efekty. 3xAAA baterie do vrtačky nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na vrtačce. Součástí kufřík, vrtačka s náhradními šroubováky, kladivo,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nářadí v kufříku. Rozměry kufříku 26x9x25,5 cm. Světelné efekty. 3xAAA baterie do vrtačky nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na vrtačce. Součástí kufřík, vrtačka s náhradními šroubováky, kladivo, kombinačky, pilka, šroubovák, 2 klíče, pravítko, dřívka, šrouby, matice a další.
Parametry
| Typ a počet baterií | 3xAAA - el. vrtačka, nejsou součástí |
|---|---|
| Nomenklatura | 95030070 |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.17201 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 26.0 cm |
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
| Výška výrobku | 25.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nářadí a dílna |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Nářadí a dílna |
| Baterie v balení: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Délka výrobku: 26.0 cm | 26.0 cm — Nářadí a dílna |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Nářadí a dílna |
| Je na baterie: ANO | ANO — Nářadí a dílna |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Nářadí a dílna |
| Objem kartonu: 0.17201 m³ | 0.17201 m³ — Nářadí a dílna |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Nářadí a dílna |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Šířka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Nářadí a dílna |
| Typ a počet baterií: 3xAAA - el. vrtačka, nejsou součástí | 3xAAA - el. vrtačka, nejsou součástí — Nářadí a dílna |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Nářadí a dílna |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Výška výrobku: 25.5 cm | 25.5 cm — Nářadí a dílna |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Nářadí a dílna |