Nářadí v kufříku 27,5x14x11,5 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
Nářadí v kufříku. Rozměry kufříku 27,5x14x11,5 cm. Obsahuje - kladívko, kombinačky, šroubovák se 3 výměnnými nástavci, 2 klíče, šrouby, matice, dřívka, vrták, úhelník, svinovací metr. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nářadí v kufříku. Rozměry kufříku 27,5x14x11,5 cm. Obsahuje - kladívko, kombinačky, šroubovák se 3 výměnnými nástavci, 2 klíče, šrouby, matice, dřívka, vrták, úhelník, svinovací metr.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.10296 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 28.0 cm |
| Šířka výrobku | 14.0 cm |
| Výška výrobku | 11.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Nomenklatura | 95030070 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nářadí a dílna |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Nářadí a dílna |
| Baterie v balení: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Délka výrobku: 28.0 cm | 28.0 cm — Nářadí a dílna |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Nářadí a dílna |
| Je na baterie: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Nářadí a dílna |
| Objem kartonu: 0.10296 m³ | 0.10296 m³ — Nářadí a dílna |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Nářadí a dílna |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Šířka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Nářadí a dílna |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Nářadí a dílna |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Výška výrobku: 11.5 cm | 11.5 cm — Nářadí a dílna |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Nářadí a dílna |