Nářadí s textilním opaskem set
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 569 Kč
Nářadí s textilním opaskem. Obsahuje textilní opasek, přilbu, roušku, pilku, kladívko, kombinačky, hasák, šroubovák, klíč, 2 dřívka, 3 šrouby, 3 matice.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 569 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nářadí s textilním opaskem. Obsahuje textilní opasek, přilbu, roušku, pilku, kladívko, kombinačky, hasák, šroubovák, klíč, 2 dřívka, 3 šrouby, 3 matice.
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.25582 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 31.0 cm |
| Šířka výrobku | 17.0 cm |
| Výška výrobku | 30.0 cm |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nářadí a dílna |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Nářadí a dílna |
| Baterie v balení: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Délka výrobku: 31.0 cm | 31.0 cm — Nářadí a dílna |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Nářadí a dílna |
| Je na baterie: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Nářadí a dílna |
| Objem kartonu: 0.25582 m³ | 0.25582 m³ — Nářadí a dílna |
| Sezóna: Zima-Vánoce | Zima-Vánoce — Nářadí a dílna |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Šířka výrobku: 17.0 cm | 17.0 cm — Nářadí a dílna |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Nářadí a dílna |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Výška výrobku: 30.0 cm | 30.0 cm — Nářadí a dílna |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Nářadí a dílna |