Sekačka na trávu modrá 28x60x50 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 249 Kč
Sekačka na trávu. Modrá barva. Rozměry 28x60x50 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 249 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sekačka na trávu. Modrá barva. Rozměry 28x60x50 cm.
Parametry
| Sleva | ano |
|---|---|
| Země původu | EU |
| Objem kartonu | 0.14740 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 28.0 cm |
| Šířka výrobku | 60.0 cm |
| Výška výrobku | 50.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030095 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nářadí a dílna |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Nářadí a dílna |
| Baterie v balení: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Délka výrobku: 28.0 cm | 28.0 cm — Nářadí a dílna |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Nářadí a dílna |
| Je na baterie: NE | NE — Nářadí a dílna |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Nářadí a dílna |
| Objem kartonu: 0.14740 m³ | 0.14740 m³ — Nářadí a dílna |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Nářadí a dílna |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Šířka výrobku: 60.0 cm | 60.0 cm — Nářadí a dílna |
| Sleva: ano | ano — Nářadí a dílna |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Nářadí a dílna |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Nářadí a dílna |
| Výška výrobku: 50.0 cm | 50.0 cm — Nářadí a dílna |
| Země původu: EU | EU — Nářadí a dílna |