Vydry
Výrobce: Asmodee
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
"Mazaný jako... vydra? V této vydrozábavné taktické karetní hře jsou jenom dvě pravidla: nasbírejte co nejvíce perel a nenechte se chytit mořskými ježky! Vydry jsou roztomilá zvířátka, která tráví... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Mazaný jako... vydra?
V této vydrozábavné taktické karetní hře jsou jenom dvě pravidla: nasbírejte co nejvíce perel a nenechte se chytit mořskými ježky!
Vydry jsou roztomilá zvířátka, která tráví celé dny potápěním se pro perly. Samozřejmě vyhledávají ty nejcennější. Neustále je hromadí, aby zvětšily své sbírky. Ale není to snadný úkol, protože moře je obydleno hrozivými mořskými ježky! Ti svými ostrými bodlinami zraňují tlapky a čenichy vyder a brání jim tak sbírat poklady. Jak se vydry mohou v takových podmínkách potápět pro perly?
V průběhu hry se stáváte mazanými a chytrými vydrami. Abyste vyhráli, musíte nasbírat největší množství cenných perel. Škoďte ostatním hráčům a dejte si pozor na mořské ježky. A mějte stále na paměti, že titul nejlepšího lovce perel získá pouze jeden z vás!
Vaším cílem je sbírat perly s co nejvyššími hodnotami. Hraním akčních karet můžete brát perly ostatním hráčům a měnit jejich hodnoty. Vítězem je ten, kdo získá nejvíce bodů ze svých perel.
Jak hrát?
1) Doberte si kartu (a doufejte, že to nebude mořský ježek)!
2) Zahrajte kartu a proveďte její efekt.
3) Nasbírejte co nejvíce drahocenných perel!
Obsah balení:
55 karet
34 žetonů
česká a slovenská pravidla"
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Země původu | EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 17.5 cm |
| Šířka kartonu | 17.0 cm |
| Výška kartonu | 35.0 cm |
| Délka výrobku | 16.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 11.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 8 let |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Asmodee | Asmodee — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka kartonu: 17.5 cm | 17.5 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Doporučený věk: 8 let | 8 let — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Je na baterie: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka kartonu: 17.0 cm | 17.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška kartonu: 35.0 cm | 35.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: EU | EU — Naučné, logické a vědomostní hry |