Kloboučku hop! společenská hra
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 179 Kč
Kloboučku hop! Společenská desková hra. Pro 2-5 hráčů. Vhodné pro děti od 4 let. Jedna hra trvá přibližně 30 minut. Obsah balení - terč 1ks, odpalovací rampa 1ks, kloboučky 12ks.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 179 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kloboučku hop! Společenská desková hra. Pro 2-5 hráčů. Vhodné pro děti od 4 let. Jedna hra trvá přibližně 30 minut. Obsah balení - terč 1ks, odpalovací rampa 1ks, kloboučky 12ks.
Parametry
| Země původu | EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.00000 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Šířka kartonu | 35.5 cm |
| Výška kartonu | 76.5 cm |
| Délka výrobku | 34.0 cm |
| Šířka výrobku | 25.0 cm |
| Výška výrobku | 4.7 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Délka kartonu | 41.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Nomenklatura | 95049080 |