Desítka: rozšíření příroda
Výrobce: Mindok
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
"V tomto rozšíření najdete 50 nových oboustranných karet! 100 nových okruhů, 1000 nových otázek a odpovědí týkajících se živočichů, květin, stromů, národních parků či dalších zajímavostí ze světa... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"V tomto rozšíření najdete 50 nových oboustranných karet! 100 nových okruhů, 1000 nových otázek a odpovědí týkajících se živočichů, květin, stromů, národních parků či dalších zajímavostí ze světa přírody. Těmito kartami můžete nahradit polovinu karet ze základní hry. Jednotlivá rozšíření lze libovolně kombinovat.
Nelze hrát bez základní hry Desítka, nebo Desítka Česko"
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 11.0 cm |
| Šířka výrobku | 11.0 cm |
| Výška výrobku | 1.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 10+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Mindok | Mindok — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Doporučený věk: 10+ | 10+ — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka výrobku: 11.0 cm | 11.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška výrobku: 1.5 cm | 1.5 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Naučné, logické a vědomostní hry |