Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 119 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
4 logické hry
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Země původu | EU |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Baterie v balení: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Je na baterie: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: EU | EU — Naučné, logické a vědomostní hry |