Duch Mini
Výrobce: Mindok
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 199 Kč
"Bleskurychlá postřehová hra pro 2 – 8 hráčů. Myš! Kniha! Křeslo! Láhev! Duch! Ve hře je 5 různých dřevěných předmětů – bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a šedá myš. Na kartách... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Bleskurychlá postřehová hra pro 2 – 8 hráčů. Myš! Kniha! Křeslo! Láhev! Duch! Ve hře je 5 různých dřevěných předmětů – bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a šedá myš. Na kartách jsou obrázky těchto předmětů, ovšem ne vždy ve správných barvách. Hra obsahuje 2 varianty – jednodušší a náročnější. Příklad: Na kartě je modrý duch a červená myš. Ve hře žádný modrý duch, ani červená myš nejsou. Cílem je tedy vzít (zelenou) láhev, protože na kartě není zobrazena ani láhev, ani zelená b
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Země původu | EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 15.0 cm |
| Šířka výrobku | 12.0 cm |
| Výška výrobku | 3.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 8+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Mindok | Mindok — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka výrobku: 12.0 cm | 12.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška výrobku: 3.5 cm | 3.5 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: EU | EU — Naučné, logické a vědomostní hry |