SCRABBLE CZ
Výrobce: Mattel Games
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 859 Kč
Zažijte zábavu za hranicemi slov s deskovou hrou Scrabble®, která nyní obsahuje dvě hry v jedné! Hráči si mohou užít klasickou hru Scrabble®, kterou znají a milují - sestavovat slova a usilovat o... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 859 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zažijte zábavu za hranicemi slov s deskovou hrou Scrabble®, která nyní obsahuje dvě hry v jedné! Hráči si mohou užít klasickou hru Scrabble®, kterou znají a milují - sestavovat slova a usilovat o nejvyšší počet bodů - nebo mohou otočit desku a vyzkoušet Scrabble Together™, . Tyto dvě hry znamenají ZÁBAVU pro dlouholeté i nové hráče! Scrabble Together™, speciálně navrženou pro rychlejší, příležitostnější a kooperativní hru - se snadným bodováním! Karty cílů obsahují 20 karet cílů pro začátečníky,
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 37.0 cm |
| Výška výrobku | 4.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 8y+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Šířka výrobku | 27.0 cm |
| Nomenklatura | 95049080 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Mattel Games | Mattel Games — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka výrobku: 37.0 cm | 37.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Doporučený věk: 8y+ | 8y+ — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka výrobku: 27.0 cm | 27.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška výrobku: 4.5 cm | 4.5 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Naučné, logické a vědomostní hry |