Hra lodě 15 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 99 Kč
Hra lodě. Hra pro 2 hráče. Velikost 15 cm. Obsah balení - dvě hrací desky, 10 lodí, množství barevných a bílách tyčinek, kterými hráči značí zásah, nebo minutí. Obsahuje návod s popisem hry. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 99 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hra lodě. Hra pro 2 hráče. Velikost 15 cm. Obsah balení - dvě hrací desky, 10 lodí, množství barevných a bílách tyčinek, kterými hráči značí zásah, nebo minutí. Obsahuje návod s popisem hry.
Parametry
| Sleva | ano |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.01337 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 23.5 cm |
| Šířka výrobku | 15.0 cm |
| Výška výrobku | 4.8 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Nomenklatura | 95049080 |