Les - společenská hra
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 119 Kč
Soubor naučně-logických společenských her LES obsahuje součásti pro čtyři hry. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o rostlinách a lesních zvířátkách. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 119 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Soubor naučně-logických společenských her LES obsahuje součásti pro čtyři hry. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem nové poznatky o rostlinách a lesních zvířátkách.
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Délka výrobku | 20.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Země původu | EU |
| Šířka výrobku | 28.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Baterie v balení: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Je na baterie: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka výrobku: 28.5 cm | 28.5 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: EU | EU — Naučné, logické a vědomostní hry |