Nafukovací dětský čtvercový bazén 85x85x23cm Intex 57100NP
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 329 Kč
Dětský bazén s nafukovacím dnem, rozměry 86 x 86 x 25 cm, 2 varianty: zelená, růžová, objem vody 57 l, sada na opravu
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 329 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský bazén s nafukovacím dnem, rozměry 86 x 86 x 25 cm, 2 varianty: zelená, růžová, objem vody 57 l, sada na opravu
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Šířka výrobku | 22.5 cm |
| Výška výrobku | 19.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 1+ |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 6.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
| Varianta: | pro holky, pro kluky |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 22.5 cm | 22.5 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Varianta:: pro holky, pro kluky | pro holky, pro kluky — Dětské bazény |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 19.5 cm | 19.5 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |