Hrací centrum Basketbal 257 x 188 x 130 cm Intex 57183
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 299 Kč
Hrací centrum Basketbal, velikost: 257 x 188 x 130 cm, objem 682 l, výška hladiny 32 cm, vinyl 0,33 mm, basketbalový koš, míč, opravná sada
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 2 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hrací centrum Basketbal, velikost: 257 x 188 x 130 cm, objem 682 l, výška hladiny 32 cm, vinyl 0,33 mm, basketbalový koš, míč, opravná sada
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 40.64 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Šířka výrobku | 45.72 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Nomenklatura | 95069990 |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Objem kartonu | 0.05553 m³ |
| Výška výrobku | 13.34 cm |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 40.64 cm | 40.64 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.05553 m³ | 0.05553 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 45.72 cm | 45.72 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 13.34 cm | 13.34 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |