Dětský Nafukovací bazén akvárium,159 x 159 x 50 cm, Intex 57471NP
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 999 Kč
Bazén - akvárium. Rozměry 159 x 159 x 50 cm. Kapacita 340L při výšce hladiny 28 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bazén - akvárium. Rozměry 159 x 159 x 50 cm. Kapacita 340L při výšce hladiny 28 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95069990 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.03655 m³ |
| Šířka kartonu | 36.0 cm |
| Výška kartonu | 30.0 cm |
| Šířka výrobku | 35.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 9.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Výška výrobku | 30.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 9.0 cm | 9.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.03655 m³ | 0.03655 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 36.0 cm | 36.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 35.5 cm | 35.5 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 30.0 cm | 30.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 30.0 cm | 30.0 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |