Dětský nafukovací Bazén se stříškou ananas 102x94 cm INTEX 58414
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 699 Kč
Bazén nafukovací se stříškou ananas . Rozměry 102 x 94 cm. Objem 45 L při výšce hladiny 13 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 699 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bazén nafukovací se stříškou ananas . Rozměry 102 x 94 cm. Objem 45 L při výšce hladiny 13 cm.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Výška výrobku | 24.17 cm |
| Doporučený věk | 1+ |
| Nomenklatura | 95069990 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 8.91 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Objem kartonu | 0.03800 m³ |
| Délka výrobku | 26.72 cm |
| Je na baterie | NE |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 26.72 cm | 26.72 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.03800 m³ | 0.03800 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 8.91 cm | 8.91 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 24.17 cm | 24.17 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |