Nafukovací bazén Sunset, 61 x 22 cm, Intex 57107NP
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 129 Kč
velikost 61 x 22 cm, nafukovací dno, 3 nafukovací komory, opravný set, kapacita 28l
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 129 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
velikost 61 x 22 cm, nafukovací dno, 3 nafukovací komory, opravný set, kapacita 28l
Parametry
| Nomenklatura | 95069990 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.02132 m³ |
| Šířka kartonu | 17.0 cm |
| Výška kartonu | 15.0 cm |
| Šířka výrobku | 5.4 cm |
| Je na baterie | NE |
| Délka kartonu | 5.0 cm |
| Doporučený věk | 1+ |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 18.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Výška výrobku | 14.61 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 5.0 cm | 5.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 18.0 cm | 18.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.02132 m³ | 0.02132 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 17.0 cm | 17.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 5.4 cm | 5.4 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 15.0 cm | 15.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 14.61 cm | 14.61 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |