Mikrovlnka pro děti 26 cm - Český obal
Výrobce: Infunbebe
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 499 Kč
Mikrovlnka pro děti. Velikost 26 x 14 x 17 cm. Několik režimů ohřevu. Vydává světelné a zvukové efekty. Funkce automatického vypnutí.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 548 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mikrovlnka pro děti. Velikost 26 x 14 x 17 cm. Několik režimů ohřevu. Vydává světelné a zvukové efekty. Funkce automatického vypnutí.
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 28.0 cm |
| Baterie v balení | ANO |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Objem kartonu | 0.08302 m³ |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 18.0 cm |
| Recyklační poplatek | 0.84 kč |
| Typ a počet baterií | 3xAA součástí |
| Sezóna | Zima-Vánoce |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Výška výrobku | 18.1 cm |
| Určeno pro | Holky |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.9 kg |
| Název hlavní skupiny zboží | Wiky |
| Pohlaví | Pro holky |
| Zařazení | domácnost |
| Celní číslo | 95030095 |
| Typ balení | Krabice |
| Počet a typ baterií | 3x AA (součástí balení) |
| Baterie | Ano |
| Věk od | 3 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | Wiky, spol. s r.o. |
| Baterie součást balení | Ano |
| Status typ | 1006 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 4897065884562 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 001632 |