Fat Brain Rotující kotoučky MiniSpinny
Výrobce: Fat Brain
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 299 Kč
Rotující kotoučky MiniSpinny. 3 barevné kotoučky na závitu. Vhodné pro děti ve věku 10m - 36m.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Rotující kotoučky MiniSpinny. 3 barevné kotoučky na závitu. Vhodné pro děti ve věku 10m - 36m.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 24.1 cm |
| Šířka výrobku | 16.5 cm |
| Výška výrobku | 8.9 cm |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Objem kartonu | 0.03642 m³ |
| Doporučený věk | 10m+ |
| Vhodné pro | Batole |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Je na baterie | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Didaktické a motorické |
|---|---|
| Výrobce: Fat Brain | Fat Brain — Didaktické a motorické |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Délka výrobku: 24.1 cm | 24.1 cm — Didaktické a motorické |
| Doporučený věk: 10m+ | 10m+ — Didaktické a motorické |
| Je na baterie: NE | NE — Didaktické a motorické |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Didaktické a motorické |
| Objem kartonu: 0.03642 m³ | 0.03642 m³ — Didaktické a motorické |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Didaktické a motorické |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Šířka výrobku: 16.5 cm | 16.5 cm — Didaktické a motorické |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Didaktické a motorické |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Didaktické a motorické |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Výška výrobku: 8.9 cm | 8.9 cm — Didaktické a motorické |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Didaktické a motorické |