Textilní míček Krtek 15 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 166 Kč
Textilní míček Krtek. Textilní míček pro nejmenší. Chrastící. Po celé ploše míče jsou jednotlivě umístěny barevné obrázky s motivem Krtečka. Velikost 15 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 166 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 229 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 259 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Textilní míček Krtek. Textilní míček pro nejmenší. Chrastící. Po celé ploše míče jsou jednotlivě umístěny barevné obrázky s motivem Krtečka. Velikost 15 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030099 |
|---|---|
| Délka kartonu | 16.0 cm |
| Šířka kartonu | 16.0 cm |
| Délka výrobku | 15.0 cm |
| Šířka výrobku | 15.0 cm |
| Výška výrobku | 15.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Země původu | CN |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 0m+ |
| Objem kartonu | 0.12197 m³ |
| Výška kartonu | 16.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Kojence |
| Sezóna | Celorok |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Věk od | 3 měsíců |
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Hmotnost v gramech | 100 |
| Licence 1 | Krteček |
| Hloubka | 15 |
| Šířka | 15 |
| Výška | 15 |
| Brand | Wiky |
| Název hlavní skupiny zboží | Wiky |
| Zařazení | Chrastítka |
| Charakteristika 3 | Krteček a jeho kamarádi |
| Celní číslo | 95030099 |
| Balení | 36 |
| Licence | Krteček a jeho kamarádi |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | Wiky, spol. s r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Textilie |
| Barva | Vícebarevné |
| Štítek | dolist na nejhracku kveten 2023 |
| EANs | 8590331709182 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 170918 |