Věž skládací kelímky moře
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 62 Kč
Věž, skládací kelímky ve tvaru mořských zvířátek. 8 kelímků.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 62 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Věž, skládací kelímky ve tvaru mořských zvířátek. 8 kelímků.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.12393 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Šířka výrobku | 10.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 12m+ |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 12.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Nomenklatura | 95030095 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Didaktické a motorické |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Didaktické a motorické |
| Baterie v balení: NE | NE — Didaktické a motorické |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Délka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Didaktické a motorické |
| Doporučený věk: 12m+ | 12m+ — Didaktické a motorické |
| Je na baterie: NE | NE — Didaktické a motorické |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Didaktické a motorické |
| Objem kartonu: 0.12393 m³ | 0.12393 m³ — Didaktické a motorické |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Didaktické a motorické |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Šířka výrobku: 10.0 cm | 10.0 cm — Didaktické a motorické |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Didaktické a motorické |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Výška výrobku: 12.0 cm | 12.0 cm — Didaktické a motorické |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Didaktické a motorické |