Pyramida kroužková 20,7 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 179 Kč
Pyramida kroužková. Rozměry věže 8x2x20,7 cm. Balení obsahuje 8 kroužků.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 179 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pyramida kroužková. Rozměry věže 8x2x20,7 cm. Balení obsahuje 8 kroužků.
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.12100 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 15.0 cm |
| Šířka výrobku | 5.8 cm |
| Výška výrobku | 22.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 18m+ |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Je na baterie | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Didaktické a motorické |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Didaktické a motorické |
| Baterie v balení: NE | NE — Didaktické a motorické |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Délka výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Didaktické a motorické |
| Doporučený věk: 18m+ | 18m+ — Didaktické a motorické |
| Je na baterie: NE | NE — Didaktické a motorické |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Didaktické a motorické |
| Objem kartonu: 0.12100 m³ | 0.12100 m³ — Didaktické a motorické |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Didaktické a motorické |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Šířka výrobku: 5.8 cm | 5.8 cm — Didaktické a motorické |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Didaktické a motorické |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Didaktické a motorické |
| Výška výrobku: 22.0 cm | 22.0 cm — Didaktické a motorické |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Didaktické a motorické |